Čtyřkolky, ATV, quad > AM racing team

 

Kdo jsme

Firma AndyMotors je na českém trhu s nabídkou čtyřkolek a příslušenství od roku 1998. Jako první v čechách jsme se zaměřili výhradně na prodej ATV, quad a příslušenství pro užitkové i sportovní čtyřkolky. Začátky byly sice těžké a mnoho lidí tvrdilo, že čtyřkoky nemají budoucnost - a podívejte se dnes kolem sebe. Čtyřkolky jsou dnes samozřejmostí a běžným dopravním prostředkem do terénu.

Za dobu naší existence nám prošlo rukama více než tisíc čtyřkolek jak nových, tak starších. Účastí na mnoha akcích a terénních závodech jsme měli možnost vyzkoušet značné množství čtyřkolek jak užitkových tak sportovních. Tyto nemalé zkušenosti úročíme ve vztahu k našim zákazníkům. Vaše spokojenost je pro nás prvořadá. Tím,že nabízíme široký sortiment čtyřkolek všech renomovaných výrobců Vám můžeme doporučit a prodat právě tu čtyřkolku, která je pro Vás nejvhodnější.

Zkušenosti nám velkou měrou pomohly především v servisu, který je dnes na velmi vysoké úrovni. Naší čtyřkolkovou zotavovnou prochází značné množství strojů. Provádíme opravy a úpravy čtyřkolek všech předních výrobců, mimo čínské a koreiské. Servis zajišťujeme originálními díly i produkty druhovýroby.

V katalogu příslušenství najdete vše, co potřebujete pro maximální komfort na čtyřkolce. V současné době pochází drtivá většina výrobků v našem katalogu přímo od výrobců. Přímá spolupráce s výrobci nám pomáhá zajišťovat pro Vás veškeré novinky a nastavit atraktivní ceny. Nemá smysl Vám tvrdit že máme nejlepší ceny nebo nejširší nabídku. Jsme si ale jisti že se o tom přesvědčíte sami na těchto stránkách.

 

Reference:

-závodní tým AndyMotors Yamaha YFZ450, Renegade 800AM (kompl.úprava AM)

-John Gutter Yamaha YFZ450 (komponenty AM, LSR, tlumiče ELKA)

-armáda ČR spec.jednotky Outlander 800MAX MV (přestavba AM, nasazení v Afgánistánu)

-Josef Macháček komponenty AM (Dakarský speciál)

-SKV sportovní klub vozíčkářů darovaná čtyřkolka Yamaha Grizzly 350

-Jan Kašpar Yamaha Grizzly 450

-Lou Fanánek Hagen Outlander 800XT